شرکت پارس تدبیر اوراسیا فعال در زمینه غرفه سازی و تشریفات نمایشگاهی

ما بهترین خودمان را انجام میدهیم

شرکت غرفه سازی پارس تدبیر اوراسیا، با هدف ارائه خدمات خاص و جدید در صنعت نمایشگاهی در زمینه طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی، از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز نموده است و با اجرای بیش از ۱۷۰ غرفه نمایشگاهی، توان اجرایی تا ۶۰۰۰ متر غرفه سازی در هر نمایشگاه را دارد. بخش طراحی و مهندسی معماری پارس تدبیر اوراسیا با بهترین و حرفه ای ترین طراحان و مهندسین معماری با توجه به نیاز و سلیقه مشتری،خاص ترین و به روز ترین طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی ارائه می گردد غرفه سازی پارس تدبیر با حرفه ای ترین کادر اجرایی گامی قدرتمند جهت رضایتمندی مشتری و اشتغال زایی برای بیش از ۵۰ نفرنموده است. همچنین لازم به ذکر است شرکت پارس تدبیر اوراسیا دارنده گرید A در سیستم رتبه بندی غرفه سازی از نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا می باشد. شرکت پارس تدبیر اوراسیا موفق و برتر در زمینه های طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی و طراحی معماری و دکوراسیون داخلی آماده ارائه ایده های نو و خلاقانه پاسخگوی هرگونه نیاز شما در این صنعت می باشد.

تیم مجرب و حرفه ای پارس تدبیر همواره در تلاش برای کسب رضایت 100 درصدی شرکت ها می باشد

شرکت پارس تدبیر اوراسیا با ارائه خدمات نمایشگاهی متنوع و با کیفیت و همدلی و رفاقتی که این شرکت در طول سالها فعالیت، سر لوحه قرار داده  توانسته گامی بلند در زمینه ی شغلی خود بردارد و همکاری طولانی مدت با شرکت ها را داشته باشد و همچنین در تمامی مراحل با شعار “ما بهترین خودمان را انجام میدهیم” پیش رفته است.

260
طراحی خلاقانه

تیم طراحی پارس تدبیر اوراسیا با در نظر گرفتن تمامی المان های مربوط به فعالیت شرکت ها، محصولات، لوگو و … مفتخر به طراحی غرف زیبا و چشمگیر با در نظر گرفتن تمامی اصول و ضوابط و استفاده حداکثری از فضای غرفه بوده است.

170
غرفه سازی

از دیگر نکات قابل توجه در این حوزه تطابق طرح و اجرای غرفه می باشد به این منظور که تمامی جزئیات طرح رعایت شود که مستلزم رعایت مواردی همچون استفاده از مواد با کیفیت، ایجاد نور پردازی مناسب، توجه به طیف رنگ سازمانی شرکت ها، چیدمان اصولی تجهیزات و … می باشد.

67
تشریفات و پذیرایی

تیم تشریفات نمایشگاهی پارس تدبیر اوراسیا با در نظر گرفتن نیاز‌های اساسی در زمینه پذیرایی، توانسته منویی کامل و قابل سفارش متناسب با نوع پذیرایی تدارک ببیند که با اسقبالی بی نظیر طی 6 ماه از سوی مشارکت کنندگان مواجه شد.

شرکت پارس تدبیر فعال در زمینه های غرفه سازی، تشریفات، برگزاری رویداد و ...

خدمات عالی ما

طراحی غرفه

طراحی خلاقانه و استاندارد

غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی با رعایت تمامی اصول و ضوابط

برگزاری رویدادها

برگزاری رویداد‌ها اعم از همایش، سمینار و...

تشریفات و پذیرایی

تشریفات و پذیرایی با مواد مصرفی با کیفیت و درجه یک

چرا پارس تدبیر را انتخاب کنیم؟
ارائه طرح های متنوع غرفه
تحویل به موقع غرفه
استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک
کسب رضایت مشتریان
تخلیه سریع بعد از اتمام نمایشگاه

" غرفه سازی های اخیر پارس تدبیر اوراسیا "

0
نمایشگاه
0
غرفه سازی
0
مشتری راضی
مشتریان ما

مشتریان همیشگی تشریفات و پذیرایی پارس تدبیر

” تنها برخی از مشتریان شرکت پارس تدبیر اوراسیا “